LEADERATORIUM

PORTAL INFORMACYJNY DLA LOKALNYCH SPOŁECZNOŚCI

Get Adobe Flash player

Konferencja: Leader dziś i jutro - podsumowująca wdrażanie lokalnych strategii rozwoju w latach 2016-2018 i perspektywy po roku 2021

ZapowiedziStowarzyszenie Rozwoju Wsi Świętokrzyskiej zaprasza na konferencję „Leader dziś i jutro - Konferencja podsumowująca wdrażanie lokalnych strategii rozwoju w latach 2016-2018 i perspektywy po roku 2021.”

Pod Patronatem Honorowym

Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi – Jana Krzysztofa Ardanowskiego

oraz Marszałka Województwa Świętokrzyskiego - Andrzeja Bętkowskiego.

Konferencja odbędzie się w dniach 30.09 – 02.10.2019 r. w Mąchocicach Kapitulnych k. Kielc.

Jej celem jest przedstawienie postępów we wdrażaniu podejścia Leader w latach 2014 – 2020, analiza roli lokalnych grup działania oraz dyskusja o roli LGD w nowym okresie programowania.

W Konferencji wezmą udział wszystkie strony zaangażowane we wdrażanie Leadera, tj. przedstawiciele Komisji Europejskiej, Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju, Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, KSOW, samorządów województw, lokalnych grup działania (LGD) oraz innych instytucji wspierających na poziomie krajowym i europejskim organizacje wiejskie.

Dodatkowe informacje dotyczące Konferencji można uzyskać w biurze Organizatora:

Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Świętokrzyskiej, 26-025 Łagów, ul. Rynek 26;

mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz telefonicznie 41 30 74 938.

Czytaj więcej :TUTAJ

Szukaj

Centrum Doradztwa

Rolniczego w Brwinowie

Oddział w Krakowie

  http://produktyregionalne.edu.pl