LEADERATORIUM

PORTAL INFORMACYJNY DLA LOKALNYCH SPOŁECZNOŚCI

Get Adobe Flash player

LGD w dobie pandemii - rozmowa z Panem Jarosławem Felczyński, Prezes LGD Stowarzyszenie „Wielkopolska Wschodnia”

ZapowiedziZespół Rozwoju Obszarów Wiejskich CDR w Brwinowie, O/Poznań rozpoczoł cyklu spotkań on-line w formie wywiadów i rozmów z osobami mającymi na co dzień wpływ na kształtowanie rozwoju wsi – liderami, przedstawicielami instytucji związanych z obszarami wiejskimi, przedsiębiorcami. Spotkania, organizowane są na platformie szkoleniowej CDR. Umożliwiają każdorazowo wzięcie udziału 25 osobom zainteresowanym daną tematyką. Warunkiem uczestnictwa jest zgłoszenie polegające na przesłaniu adresu e-mail, na który wysłane zostanie zaproszenie.

 

Pierwsze spotkanie tego cyklu odbyło się w środę, 13. maja 2020. Gościem był Pan Jarosław Felczyński, Prezes Lokalnej Grupy Działania (LGD) Stowarzyszenie „Wielkopolska Wschodnia”, obejmującej 6 gmin: Babiak, Koło, Kramsk, Krzymów, Sompolno i Wierzbinek. Tematami rozmowy były m.in. przedsiębiorczość wiejska, LGD w dobie pandemii czy też wizje przyszłości dla Inicjatywy LEADER w nowej perspektywie finansowej UE po roku 2020. 

 

 

 

Poznański Oddział Zespołu Rozwoju Obszarów Wiejskich CDR w Brwinowie zachęca do udziału, jak również jest otwarty na oczekiwania tematyczne, dotyczące kolejnych edycji tego cyklu spotkań prosząc o przesyłanie wiadomości na adres email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

Źródło: http://ksow.pl

Szukaj

Zaloguj się

Newsletter

ile jest 2+2-3?
Imię:
Email:

Centrum Doradztwa

Rolniczego w Brwinowie

Oddział w Krakowie

  http://produktyregionalne.edu.pl