LEADERATORIUM

PORTAL INFORMACYJNY DLA LOKALNYCH SPOŁECZNOŚCI

Get Adobe Flash player

CAMS - baza modeli i analiz związanych ze współpracą międzysektorową, aktywnością obywatelską i partycypacją społeczną

Centrum Analiz i Modeli Społecznych (CAMS) jest projektem realizowanym wspólnie przez Centrum OPUS i Centrum Innowacji Społecznych Uniwersytetu Łódzkiego.

        

CAMS ma być miejscem wypracowania, gromadzenia i promocji rozwiązań służących aktywności.  

W ramach Centrum Analiz i Modeli Społecznych powstanie: 

  1. Baza Analiz i Modeli Społecznych – miejsce gdzie zbierane i promowane są rozwiązania dotyczące partycypacji społecznej, usług społecznych i współpracy międzysektorowej 

  2. NARZĘDZIE do prowadzenia badań lokalnych – powstanie narzędziownik dla lokalnych ngo i samorządów do prowadzenia samodzielnych badań lokalnych.

  3. ROZWIĄZANIA prawne -chcemy zaproponować rozwiązania, które pozwolą aktywnym mieszkańcom realizować jako os. fizycznym projekty na rzecz społeczności lokalnej z wykorzystaniem środków publicznych.

 

W ramach CAMS łączymy potencjał akademicki i doświadczenie w budowaniu aktywności społecznej. Chcemy, żeby CAMS stało się think tankiem wspierającym rozwój aktywności i współpracy międzysektorowej w regionie łódzkim.

Projekt sfinansowany jest w Narodowego Instytutu Wolności -Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030.

                                     

 

Źródło: witrynawiejska.pl

 

 

 

Szukaj

Zaloguj się

Newsletter

ile jest 2+2-3?
Imię:
Email:

Centrum Doradztwa

Rolniczego w Brwinowie

Oddział w Krakowie

  http://produktyregionalne.edu.pl