LEADERATORIUM

PORTAL INFORMACYJNY DLA LOKALNYCH SPOŁECZNOŚCI

Get Adobe Flash player

Rusza rekrutacja do Programu Liderzy PAFW

ZapowiedziW imieniu Fundacji Szkoła Liderów, która jest operatorem Programu Liderzy PAFW zapraszamy lokalnych liderek i liderów, do osób działających na rzecz swoich społeczności lub działających na rzecz jakiejś ważnej społecznie zmiany do wzięcia udziału w przedsięwzięciu. 

 

Liderzy PAFW to innowacyjny i kompleksowy program rozwojowy dla liderów i liderek – osób zaangażowanych w działanie na rzecz rozwoju swojego środowiska lokalnego, w szczególności (ale nie tylko) dla realizatorów Programów Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności.

 

Jeśli działasz na rzecz swojej społeczności, a chcesz aby Twoje działania przynosiły lepsze efekty-  zapraszamy Cię do Programu Liderzy PAFW! Jeśli znasz osobę, którą uważasz za lidera/liderkę – poleć jej Program!

 

Każdego roku wybieranych jest 40 osób- Liderów i Liderek z całej Polski, z min. 2-3 letnim doświadczeniem, działających w/s swoich lokalnych środowiskach, którzy przez 12 miesięcy przechodzą intensywny kurs, który rozwija ich kompetencje i wzmacnia ich w roli liderskiej.

 

Uczestnicy biorą udział w debatach, warsztatach, spotkaniach z inspirującymi gośćmi i treningach liderskich. Razem z tutorami, czyli doświadczonymi liderami-doradcami, pracują indywidualnie nad rozwojem swoim i swoich społeczności. 

 

Różnorodność osób w grupie pozwala skonfrontować się z różnicami i uczyć się czerpać z nich prawdziwą siłę. To doświadczenie spaja ludzi – ponad 700 Absolwentów i Absolwentek tworzy żywotną i silną sieć.

 

Tutaj znajdują się szczegółowe informacje o rekrutacji, a tutaj o Programie.

 

Zapraszamy też spotkanie rekrutacyjne: 22 lutego o godzinie 18 na platformę ZOOM: https://bit.ly/39INmjX

 

Wejdź na Facebook i śledź losy najlepszych liderek i liderów.

 

Rekrutacja kończy się 1 marca o 23:59.

 

*Z uwagi na sytuację epidemiczną w kraju spotkania i szkolenia mogą mieć formę online, będziemy na bieżąco informować, adekwatnie reagując na sytuację. Mamy nadzieję, że spotkamy się na żywo!

 

Źródło: KSOW

Szukaj

Centrum Doradztwa

Rolniczego w Brwinowie

Oddział w Krakowie

  http://produktyregionalne.edu.pl