LEADERATORIUM

PORTAL INFORMACYJNY DLA LOKALNYCH SPOŁECZNOŚCI

Get Adobe Flash player

Biotech 2.0 — „Smart Rural 21” zaprasza!

ZapowiedziZapraszamy na wydarzenie organizowane przez zespół „Smart Rural 21” we współpracy z Ostoją Natury, złożone z kilku dostępnych dla szerokiego grona odbiorców sesji.

  1. Pierwszego dnia, 12 września 2021 roku, transmitowana na żywo będzie konferencja z wydarzenia Biotech 2.0 odbywającego się w miejscowości Tomaszyn. Wezmą w niej udział prelegenci wysokiego szczebla zajmujący się rolnictwem regeneracyjnym, produkcją żywności w sposób zrównoważony oraz strategią „Od pola do stołu”. Pełen materiał z wydarzenia, dostępny będzie
    .
  2. Drugi dzień rozpocznie się od wirtualnej wizyty w Tomaszynie w trakcie dostępnej na żywo sesji, której to uczestnicy będą mieli okazję do zwiększenia swej wiedzy na temat innowacyjnych rozwiązań implementowanych przez 
    .
  3. Dzień trzeci — ostatni, zwieńczą warsztaty online wraz z dyskusją na temat „Włączania inteligentnych wiosek poprzez skuteczne ramy wsparcia”, w czym zawiera się omówienie kluczowych lekcji wyniesionych i wynoszonych z projektu „Smart Rural 21” bazującego na pracy z wybranymi wioskami, oraz dyskusja z decydentami na europejskim i krajowym poziomie. Ta część wydarzenia, pomimo tego, że skierowana jest głównie do osób zaangażowanych w kształtowanie polityk dotyczących obszarów wiejskich, otwarta jest również dla wszystkich osób wyrażających chęć uczestnictwa.

 

Aby uczestniczyć w wydarzeniu, należy wypełnić i wysłać formularz dostępny na stronie wskazanej przez organizatorów. W ramach dodatkowych pytań w związku z powyższym, zapraszamy do kontaktu zawartego na stronie Smart Rural Areas in the 21st century.

 

Po więcej informacji dotyczących Biotech 2.0, zapraszamy do artykułu zamieszczonego na stronie KSOW.

 

Źródło: KSOW

 

Szukaj

Centrum Doradztwa

Rolniczego w Brwinowie

Oddział w Krakowie

  http://produktyregionalne.edu.pl