LEADERATORIUM

PORTAL INFORMACYJNY DLA LOKALNYCH SPOŁECZNOŚCI

Get Adobe Flash player

Konkurs „Bezpieczna kwatera”

Zapraszamy właścicieli gospodarstw agroturystycznych z terenu całej Polski do udziału w konkursie  pn. „Bezpieczna kwatera”.


Celem konkursu jest identyfikacja i upowszechnienie dobrych praktyk w zakresie wdrożenia w wiejskiej bazie noclegowej działań związanych z podwyższonymi standardami epidemiologicznymi.

 

Oceniane będą wszelkie działania zrealizowane w obiektach turystyki wiejskiej związane z dostosowaniem oferty do nowej sytuacji wynikającej z pandemii COVID-19 oraz wymagań prozdrowotnych turystów.

 

Warunkiem przystąpienia do Konkursu jest zapoznanie się z regulaminem oraz wypełnienie i przesłanie zgłoszenia wraz z materiałami wizualnymi (np. zdjęcia, filmy)  za pośrednictwem Internetu.

 

 

Zgłoszone obiekty zostaną ocenione przez Jury Konkursu oraz w głosowaniu internautów.   


Laureaci otrzymają atrakcyjne nagrody rzeczowe, które zostaną wręczone podczas uroczystej konferencji. Dodatkowo jedną z form gratyfikacji jest pakiet promocyjny obiektu na stronie internetowej kampanii „Odpoczywaj Na Wsi”.  Zachęcamy do udziału w konkursie – już samo uczestnictwo jest doskonałym sposobem na promocję.

 

Organizatorem konkursu jest Polska Federacja Turystyki Wiejskiej „Gospodarstwa Gościnne” na zlecenie Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie.  

 

Szczegółowe informacje dotyczące konkursu „Bezpieczna kwatera” dostępne są na stronie www.odpoczywajnawsi.pl/bezpieczna-kwatera/

 

W razie pytań prosimy o kontakt mailowy na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie pod numerem  666 361 423.

 

 

Szukaj

Zaloguj się

Newsletter

ile jest 2+2-3?
Imię:
Email:

Centrum Doradztwa

Rolniczego w Brwinowie

Oddział w Krakowie

  http://produktyregionalne.edu.pl